Blog thumbnail

Jak tanio kupić dobrej jakości sprzęt AGD do domu?

Blog thumbnail in

Planujesz kupić dobrej jakości sprzęt AGD? Na pewno zainteresujesz się więc skutecznymi metodami, jak zrobić to… niewielkim kosztem! Jeżeli masz czas na „buszowanie” w Internecie albo wnikliwe przyglądanie się zmianom na rynku, na pewno uda się kupić świetny sprzęt w… dobrej cenie! Oto porady, które pomogą w tanim kupowaniu urządzeń AGD do domu!

Rozgryź triki sprzedawców!
Na pewno dobrze znasz hasła takie, jak „rabat” czy „zniżka”. Staraj się jednak porównywać kwoty urządzeń nie ze względu na te hasła, a ostateczną kwotę do wydania. Może to prosta i niezbyt wyszukana metoda, ale… jaka skuteczna! Pamiętaj, że producenci lubią nadużywać słów „rabat 50 %” i tym podobne, wpływając na psychikę potencjalnego klienta. Widząc hasło „okazja” zazwyczaj nie patrzymy na to, ile pieniędzy wydajemy. O czym trzeba pamiętać, żeby nie kupić zbyt drogo?

czasami hasło „promocja” widać na stronie internetowej, a po wejściu w wybrany produkt może się okazać, że akurat jego promocja… nie dotyczy.
sprzedawcy często podwyższają cenę, jaka była przed promocją – a więc zanim kupisz „30% taniej” sprawdź regularną cenę produktu np. w Internecie. Może okazać się bowiem, że i tak zapłacisz za towar normalną cenę!
oferty ograniczone czasowo – hasła typu „tylko do jutra” również powinny zatrzymać przed zakupem. Sprzedawca w ten sposób chce wpłynąć na nasz impulsywny zakup. Koniecznie ustal, ile dany produkt kosztuje po normalnej cenie… u konkurentów!
Towar z ekspozycji
Czasami towar faktycznie jest przeceniony np. o 50 %. Zdarza się to jednak najczęściej w przypadku towarów z ekspozycji – zarówno sprzętu AGD, jak i elektroniki. Musisz się jednak liczyć z faktem, że elektronika może być cały czas w użyciu na sklepie – a więc żywotność np. smartfona do testowania znacznie się na takiej ekspozycji skraca.

Co innego, kiedy na ekspozycji stoi wymarzony sprzęt AGD! Lodówka, pralka czy też piekarnik raczej nie są nigdzie podłączane. A więc, nie powinny mieć żadnych wad w działaniu! Owszem, może zdarzyć się mała ryska – jednak stawiając nowy sprzęt w domu, kupiony po regularnej cenie, prawdopodobnie i tak pojawi się na nim przynajmniej… jedna.

Tanie kupowanie sprzętu AGD
Kody rabatowe
Oferowane są zazwyczaj przez większość znanych producentów. Pojawiają się także w sklepach internetowych. Dzięki kodom rabatowym możesz zaoszczędzić na swoich zakupach nawet… kilkadziesiąt procent! Mało tego, w przypadku sklepu internetowego możesz dostać coś gratisowo (np. bezpłatną wysyłkę). Kupony są opłacalne dla obu stron – klient ma dobrej jakości sprzęt po niskiej cenie, a sklep… zwiększoną sprzedaż. Warto jest korzystać z serwisów, jakie oferują kody np. na zakupy online. Jeżeli szukasz dobrej jakości sprzętu, jak dobrze znany i ceniony od lat Philips, wystarczy sięgnąć po kody rabatowe na sprzęt AGD marki Philips – znajdziesz je na: https://www.kody.pl/philips. Dzięki takim serwisom możesz wykorzystywać dostępne kupony na cokolwiek zechcesz! Również na ekskluzywne urządzenia, przez co nabędziesz wymarzony sprzęt w promocyjnej cenie.

Pamiętaj, że kupony rabatowe są zawsze udostępniane za darmo. Jeżeli spotkasz się z informacją, że musisz za nie zapłacić, zrezygnuj! Ktoś chce wyłudzić w ten sposób pieniądze. Centra kuponów nie wymagają zakładania żadnego konta, by z nich skorzystać!

Kupowanie w zestawie
Chcesz kupić kilka sprzętów w dobrej cenie? Dobrze jest kupować sprzęty tej samej firmy! Bardzo często producenci oferują dodatkowe zniżki na komplety, co pozwala na dużą oszczędność! Warto kupić sprzęt jednej marki w wybranym, jednym sklepie. Wówczas przekonasz się na własne oczy o spójności danych urządzeń AGD i… będzie szansa na większy rabat! Warto wykorzystać również kody rabatowe na sprzęt AGD marki Philips, gdy chcesz kupić np. wymarzone żelazko, ekspres do kawy czy odkurzacz za „jednym zamachem”.

W Internecie czasami pojawiają się akcje „w zestawie taniej”. Dzięki nim możesz kupić lodówkę, piekarnik i płytę indukcyjną razem, oszczędzając nawet do kilkudziesięciu procent. Poluj więc na okazje, bo… warto!

Źródło: https://kb.pl/

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Enter your search & hit enter
pl_PLPolish